Tabİat Klİma Olarak

Misyonumuz

15 yıllık tecrübemizin ürünü olarak 2013 yılında kurulan Tabiat Klima, sektöründe müşteri odaklılık, dürüstlük, güvenilirlik, karşılıklı kazanç gibi ilkelerimiz ve hizmet kalitemizle farklılık yaratabilmek; ilkelerimiz ve çalışma disiplinimizi bilgilerimizle de bütünleştirerek hızlı ve kârlı şekilde büyüyebilmektir.

Vizyonumuz

Benimsediğimiz değerlere bağlı olarak , dünya ve Türkiye piyasasında sürekli değişim gösteren ve sınır tanımayan müşteri taleplerini en üst seviyede tatmin edecek şekilde karşılamak ve klima sektördeki en iyi servis firması olmaktır. Vizyonumuzu yerine getirmenin ancak; misyonumuza, ilkelerimize bağlı kalarak ve mükemmelliğe odaklanarak gerçekleşebileceğinin bilincindeyiz. Aşağıda belirtilen tüm çalışma ilkelerimize yürekten inanır ve temel değerlerimize sahip çıkarız.

Müşteri Odaklılık

Müşterilerimiz için istenilen servis hizmetini en kaliteli şartlarda ve istenilen zamanda sunarız.

Güvenilirlik

Doğruluktan hiçbir şartla ayrılmaksızın ilkelerine ve sözüne kesinlikle sadık kalan, her konuda güvenilir olmayı benimseriz.

Dürüstlük

Tüm iş süreçlerimizde ve ilişkilerimizde dürüstlük öncelikli ilkemizdir. Yeni fikirleri heyecanla karşılar, gelişmesine yardımcı oluruz. Radikal fikir ve istekleri dikkate alarak uygulamaya geçeriz. Sektörün ve taleplerin sürekli değiştiğinin bilincinde olarak yeniliği takip eden değil yeniliği getiren oluruz.

Karşılıklı Kazanç

Kazan- kazan ilkesini benimser, ilişkide bulunduğumuz tüm tarafların yapılan işten kazanmaları gerektiğini peşinen kabul ederiz.

Akılcılık

Tüm faaliyetlerimizde aklımızı duygularımızın önüne alırız.

Şeffaflık

Ticari sırlarımız hariç gizleyecek bir şeyimiz yoktur. Bilgilerimizi paylaşarak daima şeffaf çalışırız.

İş Ahlakı

Faaliyetlerimizde düzenlemelere ve yasalara uygun davranırız. Resmi olmayan faaliyetlerde bulunmayız.